دوره‌های آموزشی موسسه گویش

مؤسسه گویش همواره به دلیل داشتن محیط آموزش قوی، تمرکز بیشتر بر مهارت گفتاری فراگیران(مکالمه) و ارائه آموزش آکادمیک مورد توجه همگان بوده است. برنامه های آموزشی این مؤسسه نیز نمایانگر وجود دوره هایی است که همواره نیازهای زبانی طیف وسیعی از فراگیران را به منظور ادامه تحصیلات آکادمیک، مقاصد تجاری و یا پیشرفت شغلی آنها را برآوده نموده است.

دوره های نونهالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان

از آن جا که نیازها، توانمندی ها و اهداف فراگیران در گروه های سنی مختلف متفاوت می باشد، موسسه گویش طبقه بندی سنی را یکی از مهمترین اولویت های خود در امر آموزش قرار داده است. بدین ترتیب با همانند سازی فراگیران در هر دوره، فضای آموزشی منطبق با فراگیران شکل گرفته و بنابراین یادگیری در سطح بالاتر و با کیفیت بیشتر اتفاق خواهد افتاد.
طبقه بندی مذکور طبق چارت آموزشی موسسه به شرح زیر می باشد:
4 تا 6 سال: دوره Super Safari
7 تا 9 سال: دوره First Friends
10 تا 15 سال: دوره Everybody up
16 تا 18 سال: دوره Got It
18 سال و بالاتر: دوره های Top Notch و Summit
همچنین موسسه گویش طی سالیان متمادی فعالیت در امر آموزش زبان (از سال 1373) تلاش داشته است به روزترین کتب و مواد آموزشی اعم از سخت افزاری و نرم افزاری را به کار گرفته و بهترین و به روزترین روش تدریس زبان در دنیا را به فراگیران محترم ارائه نماید.

دوره‌های فقط مکالمه

فقط مکالمه؟؟؟؟؟!!!!!
بله. کاملا درست است.
طیف وسیعی از متقاضیان آموزش زبان فراگیرانی می باشند که به هر ترتیب به دنبال راهی هستند تا بتوانند امور روزانه خود را در سفرها، تعاملات شغلی، اقتصادی و .... بدون نیاز به مترجم و با استقلال کامل انجام دهند.
موسسه گویش برای این گروه از فراگیران نیز پاسخی درخور دارد. طرح درس دوره های فقط مکالمه با تدریس کتاب Talk Time به گونه است تا فراگیران ضمن یادگیری واژگان، اصطلاحات و نکات دستوری بتوانند نیاز های زبانی خود را به گونه ای تعاملی برطرف سازند.
با توجه به اینکه متقاضیان کلاس های فقط مکالمه به دلایل شغلی و ... محدودیت زمانی دارند، موسسه گویش این دوره ها را به صورت یک روز در هفته (فقط صبح های جمعه) برگزار می نماید.

دوره های بحث و گفتگو، نگارش و جهانگردی

اگر دوره های مقدماتی، متوسطه و پیشرفته خود را به پایان رسانده اید اکنون نوبت آن است تا توانایی ها و مهارت های زبانی خود را بیش از پیش به بوته آزمایش بگذارید. دوره های بحث و گفتگوی آزاد، نگارش پیشرفته و دوره های جهانگردی شما را در این مهم یاری خواهند نمود.
- دوره های بحث و گفتگوی آزاد:
فراگیران این کلاس های ضمن طرح و انجام مباحث گروهی این امکان را خواهند داشت تا همراه با تمرین مطالبی که قبلا فرا گرفته اند توانایی های خود را در بحث و گفتگو ارتقاء دهند.
- دوره های نگارش پیشرفته:
از آن جا مهارت نوشتن (Writing) یکی از چهار مهارت اصلی هر زبان می باشد، فراگیران طی این دوره تکنیک ها، قواعد و استاندارد های نوشتن مقالات، نامه های و دیگر متون را فراگرفته و به سطحی مناسب در این زمینه خواهند رسید.
- دوره های جهانگردی: متقاضیان دوره های زبان گردشگری می توانند با شرکت در این دوره مهارت های خود را در این زمینه ارتقاء دهند. شایان ذکر است به فراگیرانی که این دوره ها را با موفقیت می گذرانند در پایان مدرکی معتبر از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان فنی و حرفه ای کشور اعطا خواهد شد.

دوره های TOEFL, IELTS, GTP, ITC

- آیا متقاضی شرکت در آزمون بین المللی IELTS هستید؟
طراحی دوره های آمادگی IELTS به گونه ای است تا فراگیران سطوح متوسطه و پیشرفته برای شرکت در این آزمون آمادگی های لازم را کسب نمایند. این آمادگی ها شامل چگونگی برگزاری امتحان، مدیریت زمان، تکنیک های پاسخ دهی و توانایی های زبانی لازم خواهد بود.
- آیا تا به حال به تدریس زبان انگلیسی فکر کرده اید؟
در صورتی که پاسخ شما مثبت است، ضمن شرکت در آزمون ورودی و کسب حد اقل نمره لازم با شرکت در این دوره می توانید مهارت های لازم را در زمینه روش تدریس، مدیریت کلاس، زمانبندی و دیگر مهارت های آموزشی فراگرفته و سپس خود را به عنوان یک استاد زبان برجسته در این حرفه مطرح نمایید.