• آغاز ثبت نام ترم تابستان
  کلاس های حضوری و غیرحضوری
  شروع ترم: 3 مرداد

  آخرین مهلت ثبت نام آزمون های دیپلم
  32671649
  36637371
  * آخرین مهلت ثبت نام کلاس های مکالمه فشرده جمعه ها (ویژه بزرگسالان)
  * آخرین مهلت ثبت نام دوره آمادگی آزمون بین المللی آیلتس

 • موسسه گویش

  در دهه های گذشته، آموزش دستخوش تحولات بسیاری شده که روند و سرعت این تغییرات همواره شدت یافته است. افزایش تمایل به ادامه تحصیل، دریافت مدارک عالی و کسب مهارتهای خاص در زمینه ارتباطات همگی بدان معناست که نیاز به یادگیری زبان انگلیسی روز افزون می باشد، نیازی که موسسه گویش همواره آن را برآورده کرده است. سعی ما بر آن است که تمامی دانشجویان، تاجران، متخصصان و کارکنان بخش خصوصی دانش و مهارت های مورد نیاز را به منظور پیشرفت و موفقیت در عصر اطلاعات به دست آورند.

  درباره موسسه
 • سامانه فراگیران

  با توجه به گستردگی فعالیت موسسه گویش، استفاده از سامانه اتوماسیون اداری و پنل کنترل اینترنتی اجتناب ناپذیر می‌باشد. موسسه گویش در سال 1387 اقدام به طراحی، راه‌اندازی، تقویت و بروزرسانی تارنمای انحصاری نموده که همه فراگیران موسسه می‌توانند از طریق سامانه فراگیران به ترم‌های جاری ، نمرات ، امتحانات ، آمار ، وضعیت کلاسی و پیام‌های سیستمی خود دسترسی داشته باشند. علاوه بر سامانه آنلاین فراگیران گویش می‌توانید از نسخه موبایل این سامانه بر روی پلتفرم‌های Androind و IOS نیز استفاده کنید.

  ورود به سامانه
 • آموزش غیرحضوری

  با توجه به پیشرفت های ارتباطات و گستره روز افزون اینترنت، تعداد قابل توجهی از فراگیران تمایل دارند تا دوره های آموزشی خود را به صورت مجازی و بدون حضور در کلاس های حضوری طی نمایند. موسسه گویش این نیاز را نیز بی پاسخ نگذاشته است. فراگیران کلیه سطوح می توانند با شرکت در دوره های آنلاین موسسه تجربه ی جدید و کارآمدی را در این زمینه کسب نمایند. کلاس های مجازی موسسه مجموعه ای خدمات آموزشی نوین، اساتید مجرب و در نهایت کیفیت آموزشی بالایی را به متقاضیان ارائه می نماید.

  بیشتر بخوانید
 • ۲6 سال تجربه
 • ۱۶ شعبه و موسسه همکار
 • اساتید مجرب
 • تجهیزات مدرن آموزشی
 • همراه با تکنولوژی
 • خدمات غیر‌حضوری
 • ارزیابی مداوم آموزشی
 • همراه با والدین
پذیرش فراگیر

جهت ثبت نام جدید در یکی از دوره های سیستم آموزشی گویش تمامی متقاضیان می بایست مراحل زیر را سپری کنند.
مدارک لازم : پس از تکمیل فرم درخواست (به صورت حضوری و یا آنلاین)، مدارک زیر می بایست ضمیمه گردد.
الف: کپی کارت ملی/ کارت شناسایی
ب: 1 قطعه عکس 4*3 جدید
ج: پرداخت مبلغ شهریه به بانک یا از طریق دستگاه کارت خوان در شعبه و یا از طریق درگاه اینترنتی موسسه
متقاضیان جدید که قبلا به هر نحوی زبان آموخته اند می بایست در امتحان تعیین سطح در روز مقرر شرکت نمایند. امتحان تعیین سطح شامل آزمون کتبی و شفاهی می باشد. پس از انجام این دو مرحله آزمون، بر اساس میزان مهارت شخص در آزمون تعیین سطح دوره متناسب با سطح شخص متقاضی تعیین می گردد. پس از انتخاب کلاس توسط فراگیر، پیامکی حاوی اطلاعات مربوط به دوره (تاریخ شروع، زمان و روزهای تشکیل کلاس و...) برای وی ارسال می گردد.

 • با توجه به تجربه موسسه در سالیان متمادی ارتباط با فراگیران و والدین آنها و پرسش‌های متداولی که عموما از طرف ایشان مطرح می شود مجموعه‌ای از این پرسش‌های متداول را گردآوری کرده‌ایم تا مراجعین به وب سایت موسسه پاسخ پرسش‌های خود را در میان این مجموعه بیابند و از رفت و آمد های استرس زا و مشکلات ارتباطی دیگر پیشگیری کنیم.

  پرسش‌های متداول
 • با توجه به گستردگی خدمات موسسه از جمله تنوع کتب و سطوح آموزشی ، سامانه‌های ارتباطی پیامکی ، خدمات اینترنتی در بستر رایانه‌های خانگی و گوشی‌های همراه هوشمند که گاها نیاز به توضیحات و آموزش دارند مجموعه‌ای از مستندات متنی و تصویری را فراهم‌ کرده‌ایم تا مراجعین در اسرع وقت بتوانند از همه خدمات موسسه بهره‌مند شوند.

  مستندات راهنما
 • برنامه ریزی آموزشی در صدر توجه مدیران موسسه قرار دارد و با صرف زمان و انرژی زیاد سعی بر آن داریم تا با یک برنامه منسجم و دارای ضمانت اجرایی به گواه چند دهه اخیر فعالیت موسسه در شروع هر سال آموزشی برنامه ریزی و هدف گذاری کنیم و این برنامه را در قالب یک تقویم اجرایی در اختیار مراجعین محترم قرار دهیم.

  دریافت تقویم اجرایی
تازه‌های گویش
 • کلاس های VIP برای فراگیران VIP (ویژه)
  چهارشنبه, 01 تیر 1401

  از این پس فراگیرانی که 2 ترم متوالی را با نمرات بالا بگذرانند، می توانند در کلاس های VIP (ویژه) شرکت نمایند.

  لازم به ذکر است کلاس ها VIP با شهریه کمتر و در مدت زمان کوتاه تر برگزار می گردند.

 • نتایج امتحان دیپلم نیم سال اول 1400
  پنجشنبه, 06 آبان 1400
  پذیرفته شدگان می توانند از تاریخ 1 آبان ماه جهت دریافت مدرک دیپلم به شعبه نورباران مراجعه نمایند. جهت دریافت ریز نمرات فایل ضمیمه را دانلود نمایید.
  دریافت ضمیمه
 • دیپلم ویژه دوره مقدماتی بزرگسالان (GEL)
  چهارشنبه, 06 مرداد 1400
  فراگیرانی که دوره مقدماتی بزرگسالان (GEL) را با موفقیت گذرانده اند، از این پس می توانند مدرک دیپلم ویژه دوره مقدماتی بزرگسالان را دریافت نمایند. در صورت داشتن هر گونه سوال درباره ثبت نام در آزمون و یا دوره آمادگی آن با شماره 36637372 تماس حاصل فرمایید.
فراگیران و والدین از موسسه گویش چه می‌گویند؟
 • فارغ و التحصیل دوره IELTS

  این حقیقت که مؤسسه گویش بهترین مؤسسه زبان در اصفهان است برایم بسیار با اهمیت است. علاوه بر آن، دریافت مدرک زبان از این مؤسسه در قیاس با مدارک مؤسسات دیگر بسیار با ارزش تر بوده است. صادقانه فکر می کنم که تحصیل در گویش دربهای بسیاری را به روی من گشوده است و به همه توصیه می کنم که این مؤسسه را برای تحصیل زبان انگلیسی انتخاب نمایند.

 • فراگیر فارغ‌التحصیل شده از موسسه

  به تمامی کسانی که به دنبال مؤسسه زبان خوبی می گردند توصیه می کنم که تردید نکنید چرا که در مؤسسه گویش احساس واقعی بودن در یک محیط آموزش زبان را به شما خواهد داد.

 • پدر فراگیر Ch.4 در شعبه آپادانا

  نظارتی که در موسسه گویش بر روی عملکرد و وضعیت قراگیران وجود دارد ، بازخورد و آگاهی که موسسه از وضعیت فرزندم ارائه می‌دهد را در هیچ یک از موسسات آموزش زبان دیگر ندیده‌ام.